Lyginamosios analizės, kurios pateikia įžvalgas norint išplėsti verslą.

Nuo pirminių duomenų iki praktinės informacijos

Baikite spėlioti, kaip ir kokia kryptimi optimizuoti savo svetainę, ir leiskite skaičiams pateikti visą reikalingą informaciją. Išmatuokite kiekvieno pakeitimo poveikį ir kiekybiškai įvertinkite vartotojų įsitraukimo lygį, kad pasirinktumėte ir vykdytumėte stipresnę rinkodaros strategiją. Tai geriausias būdas pagerinti rinkodarą, vartotojų patirtį, ir daugelį kitų jūsų internetinių operacijų elementų.

Esamų sistemų stiprinimas

Stebėdami ir vertindami esamus veiksmus ir rezultatus galime suprasti kliento poreikius. Norint pagerinti jūsų svetainės statistiką, paleidžiami Google Analytics ir SEMrush, kad nustatytume tuos puslapius, kuriuose yra daug atsisakymų ar krepšelių numetimų, ir mažai konversijų. Promoguy renka informaciją, kurios jums reikia, kad jūsų tikslai taptų realybe ir būtų pasiekti.

Nuolatinis tobulinimas

Mūsų testavimai yra budrūs. Jie stebi rezultatus ir nuolatos teikia atnaujinimų įžvalgą. Kadangi laikui bėgant gali pasikeisti daugelis veiksnių, puslapiai tampa mažiau efektyvūs. Nuo vartotojo patirties ir estetikos iki tendencijų mes išnagrinėjame visus įmanomus būdus, kad galėtume sekti geriausią patirtį ir taikyti ją savo praktikoje.

KAIP TAI VEIKIA

1 žingsnis

Kliento poreikių nustatymas

Mes identifikuojame ir stebime esamus nustatymus ir lyginame juos su kliento tikslais, ir tai padeda mums parengti veiksmų planą. Iš to mes kuriame kontrolinius puslapius testavimo tikslais.

2 žingsnis

Duomenų tikrinimas ir rezultatai

Mes atliekame kelis paskirtus testus ir renkame duomenis. Mūsų A/B testavimo metodų ir tyrimų pagrindu gauname lankytojų ir klientų elgsenos rezultatus. Turėdami testavimu pagrįstas išvadas, galime susisteminti patobulinimus.

3 žingsnis

Duomenys ir kiekybinis įvertinimas

Palyginę dvi versijas ir skaičius, mes pritaikome suformuluotus tikslus pagal esamą situaciją ir testavimų rezultatus. Iš to mes gauname geriausią įmanomą praktiką ir tobuliname prototipus, kol klientas bus patenkintas.

4 žingsnis

Įgyvendinimas ir ne tik

Tada mes įgyvendiname pakeitimus ir vykdome naujas konfigūracijas. Proceso metu mes stebime ir taisome įvairius elementus. Tai apima programinės struktūros, raktinių žodžių ir mikrokopijos tobulinimą, atliekant nuolatinius bandymus ir gaunant grįžtamąjį ryšį. Darbas niekada nesibaigia.

Bendradarbiaukime

Bendraukime

Susisiekite

Norite sužinoti daugiau?

Skaitykite straipsnius