Pasiekite kuo platesnę auditoriją naudodamiesi visomis savo prekės ženklo galimybėmis.

Automatizuotos Kampanijos

Padedant mūsų ekspertams, jums yra kuriama ir vykdoma automatizuota kampanija, kuri atlieka visą techninį darbą. Kadangi tai yra foninis procesas, jūsų verslas ir tinklapis gali išlikti aktyvūs keliuose socialiniuose tinkluose, įskaitant bendradarbiavimą su profiliais, prenumeratą ar pranešimų siuntimą, ir įmonės ar produkto reklamavimą.

Buvimo LinkedIn’e Svarba

LinkedIn yra reikšminga centralizuota online verslo ekosistema kuriant B2B santykius. Dėl šios priežasties bet kuri įmonė privalo turėti stabilų ir nuoseklų rinkodaros LinkedIn’e planą. Padidinkite savo prekės ženklo žinomumą naudodamiesi mūsų socialinės veiklos planais.

Slapta Reklama Kartais Pralenkia Tradicinę Reklamą

Natūralesnio pobūdžio reklama kartais gali sukelti daug daugiau vartotojų susidomėjimo ir pateikti aiškų pranešimą. Tokio tipo reklama neatrodo kaip tradiciniai skelbimai ir todėl turi šiek tiek pranašumų, norint pritraukti dėmesį. Išsiskirkite iš konkurentų reklamuodami internete.

Kaip tai veikia

1 žingsnis

Verslo Tikslai ir Planavimas

Mūsų komanda išsiaiškina jūsų verslo tikslus ir nustato pagrindinę veiksmų kryptį. Atsižvelgdami į jūsų įmonės poreikius, mes nustatome, kokie socialiniai tinklai atitinka jūsų verslo veiklą. Tai leidžia mums parengti efektyvų turinio planą.

2 žingsnis

Paskyrų Socialiniuose Tinkluose Optimizavimas

Mes pateikiame rekomendacijas, kaip galima platinti jūsų socialinės žiniasklaidos kanalus, kad jie atrodytų kuo patrauklesni jūsų įmonėms-klientams, su kuriais norite vykdyti B2B santykius. Kadangi jūsų socialiniai tinklai atlieka nukreipimo puslapio vaidmenį, turime skirti jiems daug dėmesio, nes jie kuria įmonės veidą.

3 žingsnis

Socialinės Veiklos Aktyvinimas

Sukūrę automatizuotą sistemą, vienu mygtuko paspaudimu išsiunčiame 100 užklausų, kvietimų ar profilio rodinių. Šio foninio proceso metu mes renkame kampanijos duomenis tolimesniam planavimui.

4 žingsnis

Grįžtamasis Ryšys ir Įgyvendinimas

Kai gauname duomenis, mes optimizuojame kampaniją ir padarome ją efektyvesnę. Palyginame skaičius, kad sužinotume, ar jie atitinka lūkesčius ir planus. Toliau mes remiamės klientų atsiliepimais ir reakcijomis.

Bendradarbiaukime

Bendraukime

Susisiekite

Norite sužinoti daugiau?

Skaitykite straipsnius