11 Puikių būdų, kaip pritraukti Instagram sekėjus

Ak, tas Instagram… Atsižvelgiant į tai, kad kas mėnesį jame būna daugiau kaip milijardas aktyvių naudotojų, galima padaryti išvadą, kad tai tikrai yra viena mėgstamiausių šiuolaikinių socialinių platformų. Turėti didelį sekėjų skaičių Instagram – reiškia padidinti verslo pardavimus, tinklaraščio peržiūrų skaičių ir sustiprinti prekės ženklo bendruomenę. Bet prie to pačio kyla klausimas: kaip žmonės aplink pasaulį, sudaro sau tūkstantines auditorijas Instagrame? Šiandien mes turime jums 11 veikiančių patarimų, kurie padės jums užauginti jūsų sekėjų kiekį. 

Promoguy instagram paskyros vystymas

1. LIKE’inkite Instagram nuotraukas savo nišoje.

Eikite ir paspauskite “Patinka” 5-10 bet kurio naudotojo nuotraukoms. Irgi padės jeigu parašysite gerą, prasmingą komentarą ir pradėsite sekti to žmogaus paskyrą. Tai padės išskirti jūsų vardą iš daugumos ir leis kitiems atrasti jūsų paskyrą. Mes rekomenduojame prioritetą skirti paskyroms ir žmonėms kurie taip ar kitaip susiję su jūsų niša. Kaip rasti tokias paskyras? Patikrinkite hashtag’us, arba peržiūrėkite jūsų mėgstamiausių instagramerių paskyras. Būkite nuoširdus ir nešiukšlinkite, niekas neturi laiko šiukšlėms.

2. Sukurkite jūsų Instagram paskyros nuotraukų temą.

Puiku jeigu jūs jau laikotes pirmos taisyklės. Žmonės naturaliai pastebės jūsų vartotojo vardą ir net gal ir patikrins jūsų paskyrą. Duokite jiems kažko tokio, ką jie iškart galės įsimylėti! Temos sukūrimas tikrai padeda jūsų Instagram plėtrai. Parašykite kelis žodžius su kuriais žmonėms asocijuosis jūsų paskyra. Pavyzdžiui: artistiška, šviesi ir pilna meilės paskyra. O kokius žodžius jūs panaudosite savajai? Kai jūs apsispręsite su tema, pasistenkite kuo griežčiau laikytis jos ypatumų!

3. Socializuokites.

Instagramas ne šiaip sau vadinasi socialiniu tinklu. Atsakykite į komentarus ir palikite savo. Geriau už “sausą” like’ą arba tipinį “graži suknelė” visada bus prasmingi komentarai arba klausimai kurie skatina vartotojus publikuoti daugiau nuotraukų.

4. Sukurkite hashtag’ą ir paskatinkite kitus naudotis juo.

Tai yra tobulas būdas kurti bendruomenę ir gauti naują turinį savo paskyrai. Pirmiausia, sugalvokite unikalų hashtag’ą (įsitikinkite, kad jis jau nėra naudojamas!) ir paprašykite kitų naudotis juo. Tai geriausiai veikia, jeigu hashtag’as turi specialų paskirtį. Kai žmonės pradeda naudotis jūsų hastag’u (be to ir jūs juo naudojates), tada galite pradėti dalintis jūsų sekėjų vaizdais, aišku tinkamai pripažindami autorius. Tai ne tik padeda sukurti bendruomenė, kurioje jūsų sekėjai mato, kad jūs vertinate jų nuotraukas, bet ir duoda papildomą turinį jūsų paskyrai.

Promoguy paskyros vystymas

5. Surenkite konkursą.

Jeigu jūs turite kažkokių tai prizų arba daiktų kuriais galėtumėte ir norėtumėte pasidalinti – pabandykite surengti konkursą. Turite idėjų? Gal kažkas pakartotinai pasidalino specifine publikacija ir pažymėjo jūs antraštėje. Paprašykite juos prisirašyti prie jūsų paskyros. Arba pasiūlykite jiems pasinaudoti savo hashtag’u jų nuotraukose. Jūs net galite susitarti dėl “kilpinės naudos”, jeigu jūs norite bendradarbiauti su kitais Instagrameriais.

6. Naudokite Instagramo “stories”!

Tikėkite ar ne, bet Instagramo “stories” populiarumas kyla kaip ant mielių. Dabar juos kasdien naudoja daugiau kaip 400 milijonų paskyrų. Dauguma naudotojų net sako, kad jiem įdomiau žiūrėti “stories” nei pagrindinį nesibaigiantį naujienų tinklapį. Būkite kūrybingi talpindami “stories”. Parodykite sekėjams užkulisius, kur bus įdomiausios jūsų dienos akimirkos. Užduokite klausimus. Naudokite apklausas, egzotiškus GIF’us ir muziką. Žaiskite su filtrais ir Boomerang’ais. Tai yra geriausias būdas priprasti prie video medžiagos ir dar stipriau susirišti su savo pasekėjais.

7. Padrąsinkite sekėjus imtis veiksmų.

Žmonių psichologija taip veikia, kad jie geriau pasiruošę daryti kažką tik tada, kai jų to paprašysi. Pasidalinti citata? Prašykite žmonių paspausti “Like” jūsų nuotraukai jeigu jie sutinka su tuo. Pasidalinti kažkuo juokingu arba tuo kas susiję su jūsų paskyra? Paprašykite savo sekėjų pažymėti draugą! Užduokite atvyrus klausymus! Jeigu jūs pasiūlėte idėją – sekėjai reaguos atitinkamai. 

Promoguy instagram paskyros vystymas

8. Pažymėkite savo nuotraukų geopozicijas.

Viešinate restorano arba miesto nuotrauką kuriame nesenai buvote apsilankę? Būtinai pažymėkite geopoziciją! Tokiu būdu jūsų nuotrauką galės pamatyti žmonės kurie buvo pažymėję tokias pačias geopozicijas ir automatiškai jie tampa jūsų potencialiais sekėjais, juk jūs turite tiek daug bendro.

9. Išsiaiškinkite kas patinka jūsų auditorijai.

Padarykite mažą tyrimą. Išanalizuokite savo albumus ir nuotraukas ir atkreipkite dėmesį kokios nuotraukos surinko didžiausią komentarų ir like’ų kiekį – ir aišku kurie mažiausią. Ką paspaudžia jūsų auditorija ir kodėl? Pagalvokite kaip jūs galite talpinti daugiau tokio turinio, kuris patinka jūsų sekėjams?

Promoguy instagram paskyros vystymas

10. Prijunkite savo Instagramo paskyrą prie kitų savo tinklų

Jeigu jūs irgi turite tinklaraštį Facebook’e arba Twitter’yje jūs galite manyti, kad jūsų auditorijos žmonės sekia jūs ir Instagram’e. Bet galime pasakyti tiesiai šviesiai, kad tikriausiai jie to nedaro! Pasidalinkite greitu tweet’u arba patalpinkite publikaciją Facebook’e ir padrąsinkite auditoriją sekti jūs Instagram. Tai pavirs didesniu sekėjų kiekių, nei jūs manote. Prie to pačio padės jūsų žmonėms kituose socialiniuose tinkluose atrasti jūsų Instagramo paskyrą ir pradėti sekti jūs ten!

11. Susiartinkite su išpopuliarėjusiais naudotojais bendram darbui.

Mąstykite plačiau! Paprašykite kitų Instagramerių savo nišoje, gal jie gali jums leisti “pasinaudoti jų paskyromis” dienai kaip svečiui. Instagram “story” perėmimas veikia kaip sprogimas ir gali dramatiškai paspartinti sekėjų priaugimą. Arba pradėkite Instagramo iššūkius su kasdieniniais nurodymais. Galų gale pagalvokite apie linksmybes, apie būdus kūrybingai bendradarbiauti su kitais vartotojais.

Kiti mūsų straipsniai apie Socialinius tinklus