Promoguy komanda didžiuojasi tuo, kaip savo klientams teikia plačias praktines turinio rinkodaros paslaugas. Mūsų kuriama reklama internete apima multimediją, daugiakanalę internetinę rinkodarą, ir sėkmingas ir veiksmingas reklamos bei platinimo paslaugas daugelyje pramonės šakų. Šiuo atveju mes išnagrinėsime turinio kūrimo atvejį, kuris iliustruoja šį daugialypį požiūrį ir kaip jis paskatino 2 olandų architektūros vizualizacijos įmonių veiklą.

Pastaba: Norint užtikrinti šio straipsnio SEO veiksmingumą Lietuvos regione, turinyje yra panaudoti tam tikri raktiniai žodžiai, kurie gali būti parašyti su klaidomis. Tai yra daroma efektyvesnės paieškos tikslais – viskas Jūsų patogumui.

Be to, šio atvejo nagrinėjimu siekiama nustatyti nuolatinį turinio planavimo pobūdį, kai pradedame jį kurti. Mūsų teikiamos turinio paslaugos planuojamos naudodamiesi lanksčiomis strategijomis, reikalaujančiomis galimybės prisitaikyti prie greitų sezoninių turinio užklausų ir jų pokyčių. Tai apima nuolatinį dėl grįžtamąjį ryšį, bendravimą su klientu, patvirtinimą, planavimą ir būsimus tyrimus.

Apskritai partnerystė su šiais 2 klientais buvo tikrai turininga. Įmonės pastebėjo pakankamai teigiamų pokyčių ir naudojo esamą turinį socialinės žiniasklaidos rinkodarai. Jie turėjo daugiau sekėjų nei anksčiau ir geriau įsitraukė į savo prekės ženklą.

Klientų aprašymas

Šiuo atveju nagrinėjami 2 atskiri klientai, kurie vykdo savo veiklą toje  pačioje srityje. Būdamos architektūros vizualizacijos kompanijos, jos kuria gyvenamųjų namų, miesto ar pramoninio dizaino projektų 3D vizualizacijas. Kai kurios iš šių vizualizacijų yra užsakomos užsakovų ar dizaino įmonių, o kitos dalyvauja konkursuose. Šie projektai galėtų padėti įmonėms ir architektams pateikti savo projektus realistiškiau ir patraukliau, vaizduojant juos tokius, kokie jie atrodytų po statybų.

Abu klientai yra įsikūrę Nyderlanduose, tačiau savo paslaugas teikia ir kitų šalių firmoms bei architektams. Didžioji jų darbo dalis yra atliekama lokaliai Nyderlanduose ir šalia esančiose šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Belgijoje. Abu klientai atliko labai daug darbo – vienas iš klientų jau dirba daugiau nei 2 dešimtmečius.

Savaime aišku, kad naudodamiesi reklama internete jie norėjo patobulinti savo buvimą internete, pritraukti daugiau klientų ir parodyti savo anksčiau atliktus projektus. Jų pagrindinis tikslas buvo sukurti prekės ženklą ir, kaip vizualų prekės ženklą, parodyti savo darbų sėkmę potencialiems klientams ir suinteresuotosioms šalims. Todėl įmonės norėjo pritraukti didesnę auditoriją bei padidinti prekės ženklo žinomumą, kaip priemonę plėsti savo verslą.

Įgyvendinant šiuos tikslus, buvo reikalingas turinys, iliustruojantis įmonių kūrybiškumą, sutelkiant dėmesį į jų pasiekimus ir prekės ženklo elementus. Rinkodaros strategija bei reklama internete turėjo būti nuosekli ir daugialypė. Mūsų ekspertai taip pat priėjo prie išvados, kad šiems tikslams pasiekti įmonei reikėjo išlikti originaliai palaikant savo formatą. Tai tapo pagrindinėmis mūsų turinio kūrimo strategijos gairėmis.

Turinio kūrimas ir valdymas

turinio kūrimas

Individualus požiūris į turinį kiekvienoje socialinės žiniasklaidos platformoje

Iš pradžių turinio kūrimui taikėme įprastą metodą. Pagrinde mūsų komanda sukūrė chronologiškai suskirstytus postus publikuoti kiekvienoje platformoje. Šių postų lentelė leidė mums keisti ir taikyti kiekvienos platformos postus, pažymėti atitinkamas partnerių paskyras, ir patvirtinti tuos postus kartu su klientu. Šio proceso metu reikėjo gauti vaizdus iš kliento, paruošti juos postams, sukurti pridedamą tekstą, ištirti tinkamas žymas ir kanalus bei išsiųsti juos kliento patvirtinimui.

Vaizdo pritaikymas

Matydami, kaip klientai nori sukurti savo prekės ženklą, mūsų požiūris į rinkodaros strategiją turėjo prisitaikyti prie šių tikslų. Jų pateiktus vaizdus reikėjo redaguoti taip, kad atitiktų tam tikrų socialinių tinklų formatus, taip pat prireikus pridėti vandens ženklus ir logotipus. Tai taip pat reiškė pritaikyti vaizdus pagal kiekvienos platformos formatą įskaitant Instagram karuseles, paprastus LinkedIn vaizdus, ir keleto Facebook vaizdų išdėstymą.

Panašiai vienas iš klientų aiškiai nurodė, kad kai kurie vaizdai buvo seni ir gali neatitikti reikiamos vaizdo kokybės, kurią bendrovė gali suteikti pastaraisiais metais. Todėl šiuos pasenusius vaizdus reikėjo redaguoti kitu formatu ir padaryti juos nespalvotus, kad lankytojams būtų aišku, kad jie neatstovauja jų dabartinio darbo.

Klientams vykdėme kelias postų formatų versijas. Kai kurias versijas sudarė įvairaus stiliaus kraštai/kontūrai ir įmonės skiriamieji ženklai. Kituose buvo projekto metai su įvairiais vaizdo efektais. Šie maketai suteikė jiems platų pasirinkimą, tuo pačiu padidindami turimas prekės ženklo parinktis.

A/B testavimu patikrintas turinys

Abi kompanijos norėjo, kad jų turinys būtų įkeliamas į LinkedIn, Instagram ir Facebook, kad padidėtų lankytojų pritraukimas. Tai paskatino sukurti CTAs (raginimus veikti) ir skelbimus, kurie juos panaudojo optimaliam CTR (paspaudimų rodikliui). Todėl tam tikrus vaizdus ir skelbimus reikėjo išbandyti A/B testavimu, pritaikyti įvairius raginimus veikti, pritaikyti vaizdo dydžius ir kitus parametrus kiekvienai versijai ir iš anksto išbandyti turinio publikavimo svetainėse. Turėjome tuziną raginimų veikti variantų, o A/B testavimai apėmė potencialius klientų pritraukimo postus ir tikslinius skelbimus (kaip aprašyta toliau).

Rinkdamiesi postų pobūdį mes eksperimentavome su įvairiais stiliais skirtingose ​​platformose. Palyginti su Instagram ir Facebook, LinkedIn turinys buvo šiek tiek oficialesnis. Tai leido tam pačiam postui atlikti kelias funkcijas, priklausomai nuo leidybos platformos, kontekstualizuotai rodant skirtingus įmonės prekės ženklo elementus.

SEMrush ir Buffer buvo idealūs planuojant postus iš anksto, dažnai tai būdavo savaitė į priekį. Mūsų projekto vadovas sekė postus ir prireikus pakeitė publikavimo tvarkaraštį paskutinę minutę. Tai leisdavo lengviau planuoti ar keisti detales patvirtinimo proceso metu atsižvelgiant į kliento įmonės atsiliepimus.

Reklama internete ir socialiniuose tinkluose

Be numatyto socialinės žiniasklaidos turinio, bendrovė taip pat paprašė Promoguy padaryti skelbimus ir maketus. Tokio tipo vaizdo įrašų skelbimai pritrauktų potencialius klientus su įmonės šūkiais, o tekstą papildo ankstesnių vizualizavimo projektų nuotraukos. Mūsų komanda pirmiausia sukūrė judesio vaizdą ir tada sugalvojo prie jo derantį tekstą. Šie žiniasklaidos elementai kartu sudarytų bendrą vaizdą suinteresuotoms šalims. Skelbimai būtų rodomi Facebook, Instagram ir LinkedIn platformose, apimančius didžiąją dalį jų internetinės rinkodaros galimybių.

Kita reklama internete ir socialinių tinklų reklamos forma, kurią sukūrėme abiem klientams, buvo LinkedIn kontaktinės formos. Šios formos būtų skirtos konkretiems potencialiems klientams tikslinėje auditorijoje, naudojant trumpą įvadinę informaciją apie įmonę, jų teikiamas paslaugas ir kaip su jais susisiekti. Jie pasiūlė lengvai prieinamą, efektyvų pardavimo vietą su visa reikalinga informacija, kad būtų galima susipažinti su įmone vietoje. Taip pat veikė personalizuotas pranešimų formatas nei įprastas skelbimas, nes klientai galėjo pridėti asmeninės vertės ir būti būdingi tam tikroms progoms (linkėdami, pavyzdžiui, linksmų švenčių, Naujųjų metų ir panašiai).

Be formų, mes taip pat sukūrėme šventinį sezoninį tekstą, skirtą kliento metų pabaigos retrospektyvoms apie kliento darbą ir postus. Šiomis formomis ir sezoniniais/šventiniais pranešimais mūsų klientai galėjo pritraukti daugiau lankytojų ir pirkėjų.

Internetinio turinio tikslai

turinio kūrimas

Facebook vartotojų didėjantis įsitraukimas pagal mėnesį

Internetinis turinys galėjo paskatinti įmonės įvaizdį ir padėti pasiekti didesnį poveikį. Nors potencialių klientų skaičius yra konfidencialūs, susidomėjimo ir įsitraukimo metrika rodo keletą pastebimų patobulinimų. Bendras visų šių turinio strategijų poveikis parodė aukštesnį paspaudimų rodiklį ir socialinės žiniasklaidos sąveiką.

Klientų įmonės daug geriau dalyvavo neformaliuose, vizualiai orientuotuose socialinės žiniasklaidos kanaluose, pavyzdžiui, Instagram, tačiau apskritai visose 3 platformose jų tapo daugiau. Tai buvo ypač pastebima Nyderlanduose ir aplinkinėse šalyse. Iš esmės klientai sustiprino savo esamą rinką ir plėtėsi į naujas teritorijas, tokias kaip Ispanija ir Belgija.

turinio kūrimo atvejis

LinkedIn sekėjų augimo tendencijos kasdien per mėnesį

Naujesnės strategijos nuolat skatina ir tobulina statistiką visuose pagrindiniuose tinkluose, rodo sekėjų ir auditorijos įsitraukimo augimą. Kadangi pradinė turinio banga įgijo daugiau traukos, mes padidinome produkciją, kad augtume. Tai pareikalavo reguliarių postų publikacijų platesniam pasiekiamumui. Galu gale matome, kad kiekvieną dieną skaičius didėja (kaip parodyta aukščiau).

Apskritai įmonės buvo labiau matomos atliekant atitinkamas paieškos užklausas ir stiprinant savo reputaciją atitinkamose tikslinėse rinkose. Tai buvo pasiektas rezultatas planuojant ir iš anksto sudarant turinio publikacijų ir postų tvarkaraštį. Kaip rodo šis atvejis, turinio kūrimui reikia nuolatinių pastangų ir gebėjimo prisitaikyti prie pokyčių, ką mes ir teikėme.