Google reklama bei aplamai reklama paieškos sistemose visada būdavo naudinga daugeliui mūsų firmų-klientų. Pasinaudodami jų internetinių išteklių vadove, mes skatiname organines ir neorganines paieškas visose pagrindinėse paieškos sistemose. Viena didžiausių mūsų sėkmės istorijų yra daiktų interneto (IoT) įmonė Olandijoje, kuri specializuojasi žemės ūkio ir žemėtvarkos prekių srityje. Konkrečiai tariant, įmonė norėjo sukurti perkelti savo dirvožemio drėgmės matavimo priemones į internetinę erdvę, ir jiems reikėjo mūsų pagalbos.

Pastaba: Norint užtikrinti šio straipsnio SEO veiksmingumą Lietuvos regione, turinyje yra panaudoti tam tikri raktiniai žodžiai, kurie gali būti parašyti su klaidomis. Tai yra daroma efektyvesnės paieškos tikslais – viskas Jūsų patogumui.

Naudodamas platų mūsų internetinių paslaugų spektrą, klientas galėjo pasiekti savo įmonės tikslus. Norint sustiprinti jų buvimą ir veiklą internete, reikėjo išsamiai išanalizuoti internetinės rinkodaros veiklą, raktinius žodžius ir nukreipimo puslapius. Iš tikrųjų mūsų pagrindinis tikslas buvo tobulinti ar net perdaryti iš naujo daugelį jų SEO operacijų ir svetainės funkcijų.

Mums atlikus paslaugas, klientas pastebėjo geresnius įmonės rodiklius, stipresnį jo buvimą internete jo tikslinėje rinkoje (JAV), ir pasiekė efektyvią IG tik po 3 mėnesių.

Kliento įvaizdis

Klientas teikia tam tikrą daiktų interneto prekę, išmatuojančią dirvožemio drėgmę. Naudodami šiuos jutiklius vartotojai galėtų analizuoti savo laukus ir perduoti svarbius duomenis internetu. Prietaisas galėjo perduoti rodmenis į telefonus, kompiuterius ir net satelitus. Mūsų klientas vykdo tarptautinius pardavimus, o svetainė buvo pagrindinis jo pardavimų būdas. Dėl šios priežasties reikėjo tobulinti ir optimizuoti vartotojo ir pardavėjo sąveiką iki pat pardavimo.

Mūsų kliento prašomos atlikti užduotys sudarė platų darbų spektrą. Jis reikalavo išsamios svetainės sistemų analizės, kuri veikė jau kelerius metus. Daugiausia įmonė siekė skatinti kokybišką buvimą internete ir padidinti savo reklamavimo IG. Taigi įmonei prireikė mūsų pagalbos atliekant išsamų jos interneto svetainės ir internetinių paslaugų auditą. Bendrovė, kurios būstinė yra Nyderlanduose, siekė pagerinti savo buvimą tarptautiniu mastu, ypač Šiaurės Amerikos rinkoje.

Vidinė kliento ir jo svetainės analizė atskleidė tuos veiksnius, kuriuos reikėjo pataisyti ir tobulinti. Šie pakeitimai papildytų SEO ir konkurentų analizes, kurios pritrauktų srautą į svetainę. Pirma nustačius jų reitingus, galėjome pereiti prie išorinių analizių ir paieškos sistemų optimizavimo.

Google reklama, reklamos paieškos sistemose ir SEO paslaugos

google reklama Promoguy paslaugos

Klientui teikiamų paslaugų sąrašas (fragmentas iš kliento skydelio)

Kaip parodyta aukščiau pateiktoje lentelėje, mūsų ekspertai vykdė visapusiškas paslaugas, įskaitant Google Analytics, Adwords ir SEMRush analizę. Gavę pilną įmonės socialinės žiniasklaidos veiklos apžvalgą, pradėjome taisyti įvairius puslapius ir duomenų tašką. Tai taip pat apėmė išsamią konkurentų ir raktinių žodžių analizę. Toliau renkant duomenis rasta turinio ir raktinių žodžių, kurie neturėjo daug konkurencijos, bet turėjo didelį potencialų srautą. Tai leido komandai sudaryti būsimų postų tvarkaraštį, naudojant statistiką apie didžiausio aktyvumo laiką ir kuriant kontrastą konkurentų veiklai. Todėl svetainėje bus daugiau naturalios traukos rodiklių.

google reklama

Idealus turinio publikavimo laikas

Kalbant apie įmonės buvimą internete ir jos svetainės optimizavimą, reikėjo atlikti nemažai darbo. Atlikę išsamią analizę, radome daug faktorių, kurių trūko įmonei savo tikslams siekti, ir pradėjome rengti veiksmų planą. Veiksmų sąrašas prasidėjo nuo klaidų taisymo ir procesų internete optimizavimo. Tai taip darbai sudarė smulkmenas, tokias kaip, pavyzdžiui, pridėti daugiau antraščių į tekstą visuose puslapiuose ir pataisyti nuorodas. Tokio tipo pataisymai atrodė nereikšmingi, tačiau jie turėjo pastebimą teigiamą bendrą poveikį.

Abiem šiais patobulinimais sukurtas dviejų krypčių mokslinių tyrimų metodas. Analizė pateikė duomenis apie naują turinį, kuris galėjo būti sukurtas naudojant raktinius žodžius ir konkurentų veiksmus, o SEO ir svetainės optimizavimas pagerino galimybę konvertuoti po to, kai potencialūs klientai spustelėjo puslapį. Šiuo tikslu buvo svarbu patobulinti vartotojo patirtį (UX) ir sumažinti atmetimo rodiklį pagrindinėje svetainėje.

Mokėjimo už paspaudimą (PPC) ir reklamos internete analizė

google reklama Promoguy

Surinkę visus šiuos duomenis ir patobulinę įvairias jų buvimo internete dalis, mes pateikėme klientui tinkamą kontekstą, kurio jam reikėjo norint suformuluoti savo internetinį turinį. Pateikėme kampanijų raktinius žodžius ir kainas, į kurias jie galėjo sutelkti dėmesį. Strategija buvo nustatyti lengviau pasiekiamas, pigesnes ir efektyvesnes kampanijas, naudojant patikrintą reklamą.

Toliau mūsų ekspertai pateikė klientui duomenis, reikalingus tikslinės auditorijos segmentavimui. Paieškų Kalifornijoje, Olandijoje ir Ispanijoje lokalizacija suteikia galimybę  susieti kiekvienoje rinkoje geriausiai konvertuojančius skelbimus ir segmentus su duomenimis pagrįstais pranešimais. Pavyzdžiui, su daiktų internetu (IoT) ir žemės ūkiu susiję raktiniai žodžiai taikomi tiek privatiems vartotojams, tiek verslui.

Galiausiai projektas turėjo išplėsti kampanijas kiekvienoje konkrečioje rinkoje ir atlikti optimalios reklamos testus. Norėdami padidinti konversiją, mūsų tyrinėtojai sukūrė atskirus testinius skelbimus, pritaikė A/B testavimą ir įvertino kiekvienos strategijos efektyvumą vykstant procesui.