Organizacijos, kurios sprendžia tokias svarbias problemas kaip maisto skirstymas ar benamystė, turi daug ką veikti. Ne pelno organizacijos, renkdamos lėšas ir organizuodamos renginius, gali atideti smulkesnius veiklos elementus. Pavyzdžiui, tokius kaip reklama internete ir rinkodara. O juk tinkamai vykdoma NVO reklama internete ir rinkodaros strategija gali būti svarbi.

Nors NVO neabejotinai dirba daug kvalifikuotų žmonių, kurie turi kuo užsiimti, rinkodara ir reklama internete yra būtina norint viešinti žinias. Šiame straipsnyje bus aptariami keli pagrindiniai būdai, kurie bus naudingi NVO rinkodaros atžvilgiu, ir veiklos, kurias galime pasiūlyti. Štai kodėl turėtumėte samdyti skaitmeninės rinkodaros agentūrą labdarai ir lėšų rinkimo organizacijoms.

Pastaba: Norint užtikrinti šio straipsnio SEO veiksmingumą Lietuvos regione, turinyje yra panaudoti tam tikri raktiniai žodžiai, kurie gali būti parašyti su klaidomis. Tai yra daroma efektyvesnės paieškos tikslais – viskas Jūsų patogumui.

Labdaros reklama internete ir rinkodara

Yra daug būdų, kaip labdaros organizacijos gali gauti naudos iš skaitmeninės rinkodaros paslaugų. Visų pirma, trečiųjų šalių dalyvavimas atliekant šias užduotis yra prasmingas. Gali būti sunku organizuoti socialinių tinklų mokymus labdaros organizacijoms ir labdaros darbuotojams, todėl samdant rinkodaros agentūrą galima sutaupyti tiek pinigų, tiek laiko.

NVO taip pat gali tekti nuosekliai vykdyti savo rinkodarą, o išmananti trečioji šalis moka tai daryti. Tai ypač efektyvu, turint omenyje, kad labdaros ir NVO darbuotojų kaitos rodikliai yra vienas didžiausių (20 procentų).

Vietoj naujų darbuotojų rinkodaros apmokymo ir perkvalifikavimo, turėti vieną stabilų partnerį gali būti prasmingiau. Organizacija sutelks daugiau dėmesio ir išteklių į pagalbą žmonėms, o ne į antrinius užsiėmimus. Tolesniuose skyriuose apibūdinsime savo darbo su labdaros organizacijomis procesą ir kaip toliau tęsiame jų veiklą.

NVO ir labdaros reklama internete: Veiksmų planai

labdaros reklama internete

Veiksmų plano kūrimas yra pirmasis mūsų žingsnis padedant NVO ir labdaros organizacijoms. Tai panašu į tam tikro labdaros verslo plano kūrimą. Mes atliekame analizę ir sudarome šiuos žingsnius apimantį veiksmų planą:

  • Operacijų auditas: išanalizuoti organizacijos išteklius ir išorinę aplinką ar sritį.
  • Sukurti informavimo planą: daugiausia priklauso nuo to, ar įmonė nori skaitmeninio informavimo, fizinių renginių ar hibridinio plano. Ieškoti NVO savanorių ir “donorų” sąrašų tiek įmonės viduje, tiek už jos ribų.
  • Sudaryti trumpalaikį renginių planą ir ilgalaikį strateginį mąstymo planą. Tai taip pat priklauso nuo specifinių įmonės poreikių ir veiklos pobūdžio.
  • Naudoti skaitmeninės rinkodaros metodus ir įrankius (taip pat išsamiai aprašyta kitame skyriuje).
  • Grįžtamojo ryšio metrikos gavimas, pokyčių įvertinimas ir įgyvendinimas.

NVO ir skaitmeninės labdaros rinkodaros įrankiai

Priklausomai nuo organizacijos poreikių, galime vykdyti skirtingų tipų kampanijas. Viskas priklauso nuo to, kokios priemonės yra tinkamiausios tam tikram scenarijui. Veiksmų planas taip pat grindžiamas skatinama priežastimi, tiksline auditorija ir turimais vidiniais ištekliais.

Mūsų įrankiai apima:

  • Socialinės žiniasklaidos reklama kartu su masinėmis elektroninio pašto programomis.
  • Programinės įrangos rinkiniai, skirti kurti originalius vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir tekstus padedant mūsų komandai.
  • SEO, internetinės reklamos ir turinio optimizavimo įrankiai, leidžiantys tiksliai taikyti ir atnaujinti kampanijas realiuoju laiku.
  • Stebėjimo ir analizės įrankiai, užtikrinantys, kad kampanija padeda organizacijai siekti tikslinių KPI – našumo rodiklių.

Esant poreikiui, galime veikti kaip socialinės žiniasklaidos agentūra labdaros organizacijoms, vykdyti turinio rinkodarą ir pasitelkti informavimo kampanijas naudodami elektroninio pašto kampanijas. Mūsų sistema yra pakankamai lanksti, kad optimizuotų procesus ir individualiai prisitaikytų prie kliento. Taip pat galime pritaikyti pranešimus tam tikrai spaudai ir padėti su pranešimų planavimo kampanijomis.

Kaip atrodo tinkama lėšų rinkimo renginio reklama internete

Lėšų rinkimo renginiams naudojame paprastą šabloną, panašų į aukščiau pateiktą. Tačiau šiuo atveju jis orientuotas į trumpalaikį rinkodaros stilių su nustatytais terminais. Mes ne tik užsiimame reklama internete, optimizuojame SEO ir kuriame turinį, bet ir tyrinėjame unikalias žymas ir sukurtą turinį, galintį padidinti supratimą ir susidomėjimą jūsų veikla.

Galime reklamuoti jūsų renginį naudodami originalų vaizdinį turinį, tarkime, vaizdus ir vaizdo įrašus. Tai apima kūrybinius prekės ženklo elementus, tokius kaip logotipai ir dizainas. Be to, galime padėti rinkti lėšas reklamuodami internetines parduotuves ar svetainę, kad padidintume bilietų ar prekių pardavimą.

Mūsų rinkodaros komanda gali vykdyti specializuotas renginių kampanijas iki pat paleidimo ir pristatymo. Tai apima atgalinį skaičiavimą iki paleidimo, vaizdo reklamos kūrimą ir viešinimą naudojant vietinį Google 3-pack’ą, kai tai yra taikoma.

Kitos agentūros paslaugos NVO

labdaros reklama internete

Taip pat galime reklamuoti labdaros pastangas, pavydžiui, lėšų rinkimą naudodami reklaminius produktus internetinėje parduotuvėje. Elektroninės prekybos įžvalgos padeda reklamuoti jūsų parduotuvę ir išplėsti jos pasiekiamumą iki tikslinės auditorijos socialinės žiniasklaidos įrašais visose svarbiose platformose.

Norint sukurti emocingą labdaros reklamą, reikia detalaus tyrimo ir auditorijos psichologijos gilios įžvalgos. Norėdami iš tikrųjų parduoti lėšų rinkimo kampaniją, sukuriame pranešimus, kurie visapusiškai atitinka jūsų misiją ir aktualiausias problemas. Tai darydami galime sukurti turinį, kuris teikia pagrindinę paramą labdaros operacijoms, naudodamiesi duomenimis pagrįstomis įžvalgomis apie pagrindinius jūsų savanorius ir globėjus.

Įdarbinimo labdaros organizacijose skelbimų reklama internete

Kita paslauga, kurią galime pasiūlyti, yra pagalba kuriant darbo skelbimus socialiniuose tinkluose ar svetainėse. Tai gali padėti labdaros organizacijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms pritraukti suinteresuotus dalyvius, norinčius su jomis dirbti. Tokias paslaugas komercinėms įmonėms jau teikiame LinkedIn platformoje.

Taip pat galime sudaryti labdaros organizacijų, kurios gali padėti organizuojant ar samdant, el.pašto adresų sąrašus. Šie sąrašai galėtų padėti NVO kur kas geriau rasti savanorių ne pilnai darbo dienai. Be to, galime jas panaudoti kurdami kampanijas, kurios gali pasiekti suinteresuotąsias šalis, arba viešindami renginį.

Tinklalapio optimizavimas NVO rinkodarai

Tinklalapiai yra kritiškai svarbūs bet kuriai nevyriausybinei organizacijai ar labdaros organizacijai siekiant pateikti kuo daugiau informacijos apie jūsų veiklą. Organizacijos svetainė taip pat gali būti bilietų į renginius ar prekių online praduotuvė. Mūsų SEO paslaugos gali padėti padidinti jūsų svetainės SERP ir paskatinti aktyvumą svarbiausiose rinkose.

Kitas būdas optimizuoti svetaines yra paaukojimo skatinimo testavimas. Galime atlikti visų organizacijos skelbimų A/B testavimą, kad sukurtume efektyviausią vartotojo patirtį. Šie testai gali padėti išsiaiškinti, kurios svetainės sritys veikia efektyviau, kur trūksta informacijos, ir kur ir kodėl auditorija atsisako ir palieka svetainę.

Jei kuris nors iš aukščiau išvardytų pasiūlymų jus domina, jums gali prireikti mūsų NVO konsultacinių paslaugų.