Neapdorotų duomenų pavertimas vartotojų įžvalgomis

Su mūsų duomenų ekspertais mes sukuriame įtikinamą apžvalgą, kas vartotojams yra patraukliausia jūsų internetiniuose veiksmuose ir kas juos labiausiai baugina. Tai suteikia išsamesnį supratimą, kaip geriausiai pasiekti organizacijos tikslus, ir nukreipia pastangas reikiamomis kryptimis.

Lankstūs procesai

Mūsų ekspertai dieną ir naktį gali suteikti informacijos ir patikslinti duomenis. Laikas mums dirba lanksčiai, todėl mums pasiseka teikti jums paskiausius atnaujinimus. Mes periodiškai tikriname ir įrodome duomenų atitinkamumą kliento poreikius, dinamiškai prisitaikydami prie tobulėjimo tikslų.

Lengviau skaitomi duomenys

Mes kuriame lengvai skaitomas ir naudojamas vizualizacijas ir liekame kartu su klientu viso įgyvendinimo proceso metu. Mūsų ekspertai bendrauja su jumis, paaiškindami jums ataskaitas ir duomenų ypatybes, tuo pačiu metu juos pritaikydami tinkamam kontekstui. Mes kuriame apžvalgas, kurios klientams yra lyg tai sėkmės planai.

KAIP TAI VEIKIA

1 žingsnis

Duomenų rinkimas

Informacija apie jūsų kompanijos internetinę veiklą leidžia mums sužinoti, kaip veikia jūsų įmonė ir kur jūs galėjote atsilikti. Mes atliekame kiekybinę ir kokybinę esamų duomenų analizę, kad tiksliai apibendrintume jūsų esamą praktiką. 

2 žingsnis

Vizualizavimas ir pristatymas

Mes kuriame ir pateikiame lengvai suprantamus pristatymus, kurie apibendrina ir paverčia neapdorotus duomenis tiksliomis įžvalgomis. Jos apima ne tik įmonės darbo apžvalgą, bet ir konkurentų analizę bei geriausią praktiką palyginimui.

3 žingsnis

Duomenų integravimas

Duomenys ir informacija, kai jie yra paaiškinti ir visų sutikti, yra pagrįstų įžvalgų bazė. Tai atitinkamai, kaip dėlionė, papildo kliento tikslus ir padeda jų siekti naudojant išmatuojamą metriką ir tikslius rodiklius.

4 žingsnis

Vadovaujamas įgyvendinimas

Mūsų ekspertai yra atsakingi už kiekvieną žingsnį klientui įgyvendinant veiksmus ir nustatant naujus tikslus. Sukuriamos naujos įžvalgos, kad atitiktų tolesnį vystymąsi.

Bendradarbiaukime

Bendraukime

Susisiekite

Norite sužinoti daugiau?

Skaitykite straipsnius