Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų slapukų privatumo politika

Socialinių Tinklų RInkodaros Būdai

Mes kuriame savo strategijas remiantis duomenų analitiką, nes niekas geriau už ją nepadeda kurti turinį, išbandyti įvairias komunikacines žinutes ir generuoti kelius ir pardavimus.

Mūsų pagrindinis tikslas yra optimizuoti reklaminę kompaniją užtikrinant Jūsų verslo augimą!

 

Kodėl mes esame tinkantis Jums?

  • We create content which engages with the users
  • We know Facebook better than some people know their family members
  • Advertising is a quick way to get your brand out there to gain exposure and use to generate more revenue
  • Facebook users CONSTANTLY communicate with brands, exchange opinions on brands, buy and sell services or products, we help to use this knowledge in our strategies.

Kokia mūsų strategija?

Visada pasiekiame mažiausius reklamos kaštus ir stengiamės sukurti geriausią investicijų grąžą, kad galėtumėte išplėsti savo verslą!

Mūsų pirmasis žingsnis yra ištirti jūsų rinką, nišą bei konkurenciją. Remdamiesi tyrimų rezultatais, mes kuriame individualizuotą reklamavimo metodą, kad galėtume praturtinti jūsų verslą ir pranokti jūsų konkurenciją!

Puikia Žinoma Technologija

Mūsų nauduojama programinė įranga leidžia suprąsti tikslines grupes, susidomėjimo klasterius potencialiai vertingus Jūsų verslui.

Geriausi įrankiai

Optimizavimas yra viena didžiausių mūsų veiklos dalių. Turime išlikti protingi, greiti ir judrūs, kad galėtume greitai pritaikyti strategijas, ir, naudodamiesi įvairiomis priemonėmis, mes tai įgyvendiname.

Sėkimas

Stebima yra viskas,  ne tik veiksmai mūsų daromi veiksmai, rezultatai ar srautas, bet ir viskas, ką daro jūsų konkurentai. Tai leidžia mums tiksliai žinoti, kada yra tinkamas momentas, kad pranoktume visus konkurentus jūsų rinkoje.

Visa komanda yra nepaprastai naudinga. Jei turėsiu klausimų, jie atsakys. Per labai trumpą laiką pastebėjau labai teigiamus rezultatus ir užauginau savo socialinę žiniasklaidą, siekdama savo tikslų. Aš būtinai perduosiu jų paslaugas kitiems

Allison

Rinkodaros konsultantė
Paslauga buvo greita ir patikima. Visada, kai turėčiau klausimą ar problemą, komanda paaiškintų beveik per trumpą laiką. Dar svarbiau, kad pamačiau, kad mano įsitraukimas nedelsiant išaugo

Arthur

Teisininkas

Abejojate?

1970 m. Mieloji Abby kolonėlė Milvokio „Sentinel“ sakė:

"Nėra tokio dalyko kaip kvailas klausimas, jei jis nuoširdus. Geriau paklausti ir rizikuoti pasirodyti kvailiu, nei tęsti savo neišmanymą ir padaryti kvailą klaidą".

Susiekite

Elektroninis paštas

Konstantin@promoguy.nl

Darbo laikas

Pir. - Penk. 9:00 - 18:00

Telefonas

+370 637 67904