Sustiprinkite savo verslo pozicijas LinkedIn’e ir pasinaudokite visu šios platformos potencialu.

Paskyrų Socialiniuose Tinkluose Plėtra

Mūsų ekspertai suteikia jums įrankių, kad kuo geriau panaudotumėte savo paskyrų įvairiose platformose potencialą. Mūsų LinkedIn analizė suteikia jums viską, kad optimialiai valdytumėte tikslinę informaciją norint globalios ar vietinės plėtros, atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius. Pasiekite potencialius klientus ir generuokite lead’us – potencialių klientų bazę, ir taip pat formuokite savo prekės ženklą.

Vietinis ir Globalus Taikymas

Mūsų pažangios ir efektyvios komunikacijos technologijos pasiekia visus LinkedIn kampelius. siekiant sugeneruoti bazę ir pritraukti potencialius klientus ar netgi įdarbinti talentingus darbuotojus. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, mes galime optimizuoti pranešimą, kuris padės jums pasiekti jūsų įmonės tikslus ir rasti visus reikalingus duomenis, reikalingus nukreipti į kitas šalis, įmones, asmenis ir socialinės žiniasklaidos vartotojus.

Sustiprinkite Savo Veiklą Socialiniuose Tinkluose

Algoritmai leidžia mums platinti bet kokią veiklą siunčiant priminimus ir žinutes elektroniniu paštu, pranešimus, kvietimus ir dar daugiau. Atliekant šiuos veiksmus jūsų svetainė pirmaus, ir šiuo pagrindu vykdant kampanijas atliksime viską minimaliomis pastangomis ir paprastu duomenų įvedimo procesu. Mes galime nustatyti nesustojančią jūsų kampanijos veiklą, kad nuolat išliktumėte aktyvūs.

Kaip tai veikia

1 žingsnis

Paskyros Optimizavimas

Mes patikriname jūsų paskyros LinkedIn’e veiklą, palyginame jūsų kampanijos ar verslo tikslus ir parengiame tinkamą planą siekiant sudaryti jūsų kanalo ar bet kokio pranešimo, kurį norite išsiųsti, optimizavimo planą.

2 žingsnis

Kampanijos Planavimas

Mes nustatome veiksmų planą užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Mes padidiname profilio aktyvumą skelbdami įrašus, rekomendacijas ar atsiliepimus, ir puslapio apsilankymus. Norėdami paskatinti kampanijas, mes organizuojame automatinių pranešimų siuntimą.

3 žingsnis

Tikslinė Analizė

Galite gauti daug naudos iš mūsų duomenų bazės. Galime ištirti bet kokią vietinę pramonę ar įmonę. Taip pat naudodami Google Maps galime sukurti elektroninio pašto adresų, telefonų, svetainių, vietovių sąrašus.

4 žingsnis

Grįžtamasis Ryšys ir Įgyvendinimas

Vykdomi jūsų kampaniją, mes tikriname ir analizuojame tendencijas ir vartotojų reakcijas. Atsižvelgdami į besikeičiančias tendencijas ir turėdami ateities prognozes, mes sprendžiame, kokia kryptimi vystyti kampaniją.

Bendradarbiaukime

Bendraukime

Susisiekite

Norite sužinoti daugiau?

Skaitykite straipsnius