Geras SEO yra tas, kai ne jūs randate savo pirkėjus, o kai jūsų pirkėjai randa jus.

Rinkodaros sinergija

Mes ne tik kuriame geresnį SEO teikdami pasiūlymus, bet taip pat pritaikome kompleksinį požiūrį ir sprendimus. Mes atliekame savo misija ir tarnaujame klientui kurdami turinį, tobulindami tvarkaraščius, nagrinėdami konkurentų veiklą, sujungdami ir stebėdami jų buvimą internete keliose platformose.

Jūsų matomumo didinimas

Paieškos sistemų laikais tai yra universali tiesa, kad antrojo Google puslapio niekas netikrina. Ženkite aukščiau paieškos sistemos rezultatų puslapyje (SERP) ir stebėkite, kaip padaugėja spustelėjimai. Leiskite mums čia vadovauti ir paversti tuos spustelėjimus į realią IG, kai mes pakelsime jūsų aktyvumą internete į kitą lygį.

Nuolatinė analizė

Naudodami daugybę įvairių įrankių, mes nuolat stebime jūsų svetainės atnaujinimus ir padedame sukurti strategiją, leidžiančią palaikyti jūsų aukšto lygio rodiklius. Su jūsų pagalba mes galime nustatyti dubliavimus ir greitai pašalinti atsiradusį neefektyvumą ar matomumo trūkumus.

KAIP TAI VEIKIA

1 žingsnis

Optimizavimo analizė

Mūsų ekspertai atlieka auditorijos ir turinio spragų analizes, atgalinių nuorodų ir raktinių žodžių tyrimus, konkurentų analizes, RAG analizę, planavimą ir raktinių žodžių prognozes bei kampanijų idėjas. Iš to mes kuriame veiksmų planą.

2 žingsnis

Vidinė konfigūracija

Mes pradedame nuo paties kliento SEO susijusių veiksnių. Pagrinde mes optimizuojame metaduomenis ir kuriame turinį, kuris padidina rodiklių skaičius, tačiau mes suprantame, kad tam tikri klientai gali norėti padidinti rodiklius skirtinguose prietaisuose arba optimizuoti paiešką balsu. Mes teikiame optimizavimo paslaugas atsižvelgdami į jūsų poreikius.

3 žingsnis

Išorinis optimizavimas

Ne svetainėje esantys optimizavimo elementai apima nuorodų patikrinimus, išeinančias nuorodas, SERP įvertinimus, ir turinio populiarizavimą. Mes skleidžiame ir reklamuojame atitinkamą turinį ir PR, kurdami jūsų prekės ženklą siekiant optimalių rezultatų.

4 žingsnis

Techninis optimizavimas

Mes optimizuojame auditoriją ir paieškos sistemos reagavimą ir atsaką techniniu atžvilgiu. Tai apima skirtingų techninių aspektų patikrinimus, puslapio greičio prognozes, serverio žurnalo analizę, CMS adaptyvų dizainą, indeksavimo tobulinimą, HTTPS ir svetainių perkėlimą.

Bendradarbiaukime

Bendraukime

Susisiekite

Norite sužinoti daugiau?

Skaitykite straipsnius