Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų slapukų privatumo politika

VISŲ PIRMĄ!

Promoguys sprendimai verslui nėra tiesiog įrankių rinkinys abstrakčiam klientui. Didžiuojamės galėdami greitai nustatyti konkrečiai Jums iškilusius iššūkius ir sukurti veiksmų planą jiems spręsti, visada siekdami, kad trukdžiai Jūsų verslui turi būti kuo mažesni!

Tiekiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas tarptautiniu mastu. Atsižvelgiant į Jūsų skaitmeninės rinkodaros poreikius, mūsų rekomenduojamas metodas visada apima nuodugnią Jūsų verslo analizę. Mūsų metodikos yra pagrįstos metais sėkmingo darbo pritraukiant vartotojus, pateikiant jiems turinį, vertingą Jūsų tikslinei auditorijai.

Aukštas skaitmeninės rinkodaros taktikos įgyvendinimo lygis garantuoja Jūsų investicijų grįžimą. Turėdami platų tyrimo įrankių arsenalą, sukuriame išsamią skaitmeninės rinkodaros strategiją, atitinkančią Jūsų verslo pelno tikslus. Jeigu Jūs turite bet kokių klausimų ar dvejonių, kviečiame susisiekti su mumis!

Ką mes siūlome?

  • Unikalų kompanijos profilį, kuris padės susitelkti ties tikslais ir iškomunikuoti tuos tikslus
  • Sprendimas, sukurtas būtent Jums ir pritaikytas Jūsų verslo poreikiams
  • Įgyvendinimo planas, sukurtas atsižvelgiant į organizacinio pokyčio iššūkius ir nustatantis įgyvendinimo sėkmės kriterijus.
  • Įgyvendinimo vykdymas ir pagalba, siekiant įveikti kliūtis ir sušvelninti pokyčius, kol sprendimas yra įvedamas į eksploataciją.
  • Vykdomo projekto valdymas ir analizė, užtikrinant, kad sėkmės kriterijai yra pasiekti, o taktika yra pritaikyta prie besikeičiančių organizacijos ir jos klientų poreikių.
Online Marketing Strategy

Abejojate?

1970 m. Mieloji Abby kolonėlė Milvokio „Sentinel“ sakė:

"Nėra tokio dalyko kaip kvailas klausimas, jei jis nuoširdus. Geriau paklausti ir rizikuoti pasirodyti kvailiu, nei tęsti savo neišmanymą ir padaryti kvailą klaidą".

Susiekite

Email

Konstantin@promoguy.nl

Working hours

Mon. - Fri. 9AM - 6PM

Telephone

+370 637 67904