Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų slapukų privatumo politika

Kodėl duomenis?

Mes mylime duomenis! Mūsų darbas yra pagristas duomenų! Duomenys yra daugumos verslo sprendimų raktas internete. Mes siūlome klientui pritaikytą, bei prasmingą duomenų analitiką, leidžiančia daryti informuotus sprendimus.

Mes dirbame kartu su Jumis kad suprąsti Jūsų verslo tikslus, nagrinėjame Jūsų produktyvumo rodyklius ir patariame kaip padaryti užtikrintą sprendimą gerinant Rinkodaros strategiją.

Duomenis - mūsų dienų vėdlys, įtakuojantis verslą bet kuriame žingsnyje. Protingas duomenų naudojimas užtikrina gerus verslo sprendimus.

Kaip mes dirbame?

Strategija

Pirmas žingsnis - suprasti mūsų darbo sritį analizuojant google analytics nustatymus, po ko pradedama tyrimų ir atradimų seka ieškant būdų kuriuos galima pritaikyti, kartu renkant naudingą informaciją Jums ir Jūsų verslui.

Įgyvendinimas

Šiame žingsnyje mes kuriame parametrus ir unikalias erdves, remiantis tyrimais atliktais strategijos kūrimo metu, kuriuos mūsų nuomonę yra svarbios Jūsų svetainei.

Optimizavimas

Duomenų analitikos sąmoningas stebėjimas ir apdirbimas, kartu su svarbių įžvalgų atradimų leidžia mums padėti Jums priimti sprendimą. Mes nuolatos susipažįstame su ataskaitomis, taip užtikrinant aktualius duomenis, padedančius Jūsų verslą auginti norimą kryptimi.

 

Mokymas

Mūsų komanda nekantrauja dalintis sukauptomis žiniomis ir teikti besitiesiantį mokymą Jums ir Jūsų komandai, stiprinant verslo sėkmę!

Ką mes darome Geriausiai?

- Paverčiame Duomenis į Apčiuopamą Analizę - Palaikome Jūsų Duomenų aktualumą Google Analitikos Atžvilgiu - Įrodom Skaitmeninį Investicijų Grįžtamumą

Google Analytic Services

- Paverčiame Duomenis į Apčiuopiamą Analizę

Duomenys yra bereikalingą informacija, neturinti jokios prasmės. Mes juos paverčiame į apčiuopiama ir suprantamą analizę, naudojant vizualizacią ir skirtingą metodologiją. Mes skiriame daug laiko atsakyti į klausimus: kas, iš kur, kur ir kodėl mes esame, nes tai sukuria tvirtą pagrindą bendradarbiavimui.

Palaikome Jūsų Duomenų aktualumą Google Analitikos Atžvilgiu

Kaip Google Rinkodaros Platformos pardavimų partneriai, mes įdėmiai stebime pasikeitimus Google darbų algoritmuose ir momentaliai adaptuojames prie jų.  Tai leidžia Jums susikaupti ties savo verslo, nepatiriant nereikalingo galvos skausmo, kol mes rūpinames kitais klausimais. Apie visus pasikeitimus mes Jūs, žinoma, informuosime!

Įrodom Skaitmeninį Investicijų Grįžtamumą

Mes suprantame kad Jums prireiks įrodyti šitų žingsnių vertę ir naudingumą savo vadovybei bei stakeholderiams. Mes esame čia tam kad padėti paversti duomenis į suprantamą vizualizuotą pristatymą, paaiškinančia verslo vertę reikalingiems žmonėms.

 

Abejojate?

1970 m. Mieloji Abby kolonėlė Milvokio „Sentinel“ sakė:

"Nėra tokio dalyko kaip kvailas klausimas, jei jis nuoširdus. Geriau paklausti ir rizikuoti pasirodyti kvailiu, nei tęsti savo neišmanymą ir padaryti kvailą klaidą".

Susiekite

Elektroninis paštas

Konstantin@promoguy.nl

Darbo laikas

Pir. - Penk. 9:00 - 18:00

Telefonas

+370 637 67904