Pirmaukite savo regione ir raskite klientų arti jūsų.

Vietinės Rinkos Svarba

Nors šiais laikais bet kokia rinka yra pasiekiama ir atvira interneto dėka, nepamirškime apie vietinės rinkodaros galią. Mes galime padėti jums rasti klientų, kurie “už pat kampo” ieško panašių į jūsų produktų ar paslaugų. Šie potencialūs pirkėjai dažniausiai perka tą pačią dieną, o dėl artimumo ir geografinio patogumo gali tapti pakartotiniais klientais.

Specializuoti Sąrašai

Naršykite įmones naudodami mūsų specializuotus sąrašus įvairiose srityse. Mes galime sukurti platų įmonių katalogą, kuriame pateikiama visa reikalinga informacija, įskaitant elektroninio pašto adresus, vietoves, tinklapių adresus, kontaktinę informaciją ir kitą. Mes padėsime jums išdėstant informaciją įmonėms, potencialiems klientams, partneriams ar kitiems vietiniams dalyviams.

Informacijos Atnaujinimas

Sąrašai gali tapti neaktualūs gana greitai, jei jų neatnaujinsime, nes verslas ir rinka juda, keičia savo veiklą ar plečiasi. Dėl to sunku disponuoti statine sąrašų sistema. Štai kodėl mes nuolat atnaujiname savo informaciją ir stengiamės tobulinti duomenų rinkimą. Mes užtikriname informaciją sąraše, kad jūsų verslas augtų ir išliktų aktualus.

Kaip tai veikia

1 žingsnis

Verslo Tikslų Nagrinėjimas

Mes atsižvelgiame į jūsų tikslus kuriant sąrašą. Jei ieškote konkrečios informacijos apie klientą ar vartotoją, mes sukuriame katalogą, atsižvelgdami į šiuos tikslius poreikius, ir pradedame rinkti duomenis.

2 žingsnis

Katalogavimas

Mes pradedame rinkti informaciją naudodami Google sąrašus, katalogus ir įmonių svetaines. Tai leidžia mums sukurti išsamų elektroninio pašto adresų, vietovių, kontaktinės informacijos, ir kitų duomenų sąrašą.

3 žingsnis

Skaitmeninės Duomenų Laikmenos Valdymas

Mes dirbame su kliento pateiktu duomenų laikmenos šablonu, arba kuriame visiškai naują šabloną. Duomenų online redagavimas leidžia mums atnaujinti informaciją realiuoju laiku, klientui stebint visus įmanomus pokyčius faile.

4 žingsnis

Duomenų Valdymo ir Vizualizavimo Mokymas

Mes ne tiesiog perduodame klientams informaciją ir atsisveikiname, mesdami juos “į vandenį”. Mes atsisedame kartu su klientu, kad paaiškintume visas duomenų detales ir kaip jas naršyti, kad klientas gautų naudingos, kontekstinės informacijos ir mokėtų valdyti duomenis.

Bendradarbiaukime

Bendraukime

Susisiekite

Norite sužinoti daugiau?

Skaitykite straipsnius